Przełącz na tryb domyślny.

Przełącz na tryb nocny.

Wysoki kontrast - tryb czarny i biały.

Wysoki kontrast - tryb czarny i żółty

Wysoki kontrast - tryb żółty i czarny.

Mniejsza czcionka.

Domyślna czcionka.

Większa czcionka.

  • Ośrodek Pomocy Społecznej w Piławie Górnej

    58-240 Piława Górna, ul. Piastowska 69

 

XV Akcja „Podziel się z potrzebującymi” za nami. Ponownie dzięki wrażliwości i hojności mieszkańców Piławy Górnej mogliśmy obdarować artykułami spożywczymi ok. 50 rodzin.

 

W akcji wzięło udział 11 miejscowych placówek handlowych, w których w dniach od 07 grudnia do 18 grudnia br. klienci mogli zostawiać część swoich zakupów dla najuboższych, samotnych i niezaradnych.

 

Na chętnych do podzielenia się czekały pudełka wykonane przez pracowników Ośrodka Pomocy Społecznej.

 

Najbardziej zaimponowała hojność naszych Przedszkolaków, zachęconych do dzielenia się przez Panie wychowawczynie i Rodziców, którym gratulujemy wspaniałej postawy.

 

Miłym zaskoczeniem był udział właścicieli Sklepu Wielobranżowego ISMENA Państwa Jolanty i Adama Kaczyńskich, którzy przekazali najuboższym po kilkadziesiąt sztuk płynu do mycia naczyń, proszku do prania, szamponu do włosów oraz mydła, a także właścicielki Sklepu ”Dana” Pani Danucie Buksie, która przekazała kilkadziesiąt kilogramów kaszy jęczmiennej.

 

W imieniu obdarowanych pragniemy podziękować najserdeczniej wszystkim, dzięki którym Akcja mogła się udać: właścicielom i sprzedawcom sklepów oraz przedszkolakom.

 

 

 

Piława Górna, 22 grudnia 2020 roku